Trufle czekoladowe są niedobre!

Moc reklamy

Reklama musi istnieć, na pewno Ty jak i Ja nie lubisz reklam. Staram się unikać jak najwięcej produktów które są reklamowane w specyficzny sposób, które już z daleka pachną mi naciąganiem i przekrętem. W wielu produktach które można kupić we wszystkich sklepach w Polsce, jest tak dużo chemii, że nawet nie wyobrażasz sobie tego. Wielu producentów produktów spożywczych takich jak napoje gazowane o różnych smakach, papierosy czy sztuczne słodziki nie je tych produktów – wiedzą oni bowiem jaki jest na prawdę skład i ile jest dodawane chemii.
Jaka firma takie produkty?
Na blat wezmę reklamę pewnych czekoladek na literę L. Reklamują się oni jako specjaliści od czekolady. W reklamach używają kadrów w których wykwitnie ubrany człowiek nalewa czekoladę do ręcznych foremek. Marna prowokacja, Że niby trufle czekoladowe się tak robi? Nigdy nie rozumiałem co ludzie widzą w tych czekoladowych figurkach aż do dziś.

Co przyciąga ludzi?

Głównie do trufli, przyciąga ludzi ich nieskazitelny smak oraz dusza zamknięta w czekoladowej powłoce. Można spotkać wiele różnych odmian – zaczynając od tych z nadzieniem owocowym, idąc przez te z nadzieniem śmietankowym a kończąc na warzywnych miksach i lodach. Ta różnorodność i smak powoduje, że są one polecane jeden po drugim, od jednej osoby do drugiej, od ojca na syna. Po prostu. Czasem to jest tradycja, że na podwieczorek w niedziele, goście otrzymują trufle czekoladowe.

trufle i trufelki z czekolady

Z czego się składają się trufle?

Trufle czekoladowe składają się zazwyczaj z ciemnej i słodkiej czekolady – czyli cukru, czekolady oraz masła kakaowego i tłuszczu mlecznego. cukru, mleka i słodu jęczmiennego. Ta mieszanka substratów powoduje, że mają one bardzo dobry smak oraz popularność w wielu krajach na całym świecie.

Dlaczego ciężko znaleźć prawdziwego trufla?

Nie wszyscy producenci trufli, korzystają ze wszystkich zalecanych składników oraz nie zawsze dostosowują się do powszechnej receptury, tworząc swoje wersje i edycje. Często spotykanym zjawiskiem jest stosowanie sztucznych aromatów zamiast naturalnych odpowiedników. Na przykład sztucznej wanilii zamiast naturalnej.
.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Porady i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *